TECHNICKÝ/Á REFERENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ S AJ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste komunikativní osobnost, která má organizační schopnosti? Chcete se realizovat v administrativě? Umíte pracovat s balíčkem MS Office, především s MS Excel? Domluvíte se anglicky? Vlastníte řidičské oprávnění? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Společnost zabývající se výrobou elektrických přístrojů hledá nového kolegu na pracovní pozici: TECHNICKÝ/Á REFERENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ S AJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování obchodních případů
  • komunikace se zákazníky
  • vyřizování objednávek
  • komunikace s výrobou
  • plánování expedice a vystavení patřičných dokumentů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka (písemná i ústní komunikace)
  • uživatelská znalost MS Office
  • řidičský průkaz, sk. B
  • práci s interním systémem

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v dynamicky se rozvíjejíc společnosti na trhu
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 13. plat
  • mobilní telefon pro soukromé účely
  • jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Brno