VÝVOJOVÝ INŽENÝR - ŠUMPERSKO

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

Hledáme vhodné kandidáty na pozici vývojového inženýra se zaměřením na technologie povlakování slinutého karbidu! Jste to Vy? Zašlete životopis a rádi se s Vámi pobavíme blíže. VÝVOJOVÝ INŽENÝR - ŠUMPERSKO

Pracovní náplň

  • Vývoj technologie povlakování slinutého karbidu
  • Zavádění nových postupů do praxe
  • Práce s analytickými přístroji (EBSD, SEM, XRD, aj.)
  • Kooperace v týmu profesionálů
  • Vedení vývojových projektů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání strojírenství materiálové vědy
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost analytických přístrojů výhodou
  • Samostatnost

Co nabízíme?

  • Práci se zaškolením v prosperující společnosti
  • Vzdělávání
  • 3 sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na volnočasové aktivity

  • Lokalita: okres Šumperk