R&D ENGINEER (45-60.000 Kč)

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Zajímá vás vývoj nejmodernějších brzdových systému do vozidel? Domluvíte se anglicky s kolegy ve vývojových centrech v zahraničí? Chcete se stát součástí R&D ve společnosti, kde se potkáte s nejmodernějšími technologiemi? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: R&D ENGINEER (45-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • podílení se na vývoji moderních brzdových systémů
  • příprava analýz
  • návrh vývoje dle zákaznických požadavků (např. životnost, připojovací rozměry, umístění v prostoru, výkon atd.)
  • úzká spolupráce s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • zájem o vývoj
  • pokročilou znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničním R&D)
  • výhodou znalost Matlab/Simulink, Python

Co nabízíme?

  • možnost práce z home office (3 dny v týdnu)
  • roční odměny
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na startování
  • sick days
  • vzdělávací kurzy

  • vhodné pro: ABSOLVENTY i SPECIALISTY

  • místo výkonu práce: okr. Jičín
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)

Kdo vám pomůže?

Bc. Barbora Štěpánová
Team Leader

+420773737663
praha@acjobs.cz