NÁKUPČÍ VE STROJÍRENSTVÍ s NJ

Chcete pracovat ve stabilní strojírenské společnosti? Máte technické vzdělání a zkušenosti v oblasti nákupu? Jste technicky zdatní a domluvíte se německy? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost na Vysočině hledá do svého týmu zaměstnance na pozici: NÁKUPČÍ VE STROJÍRENSTVÍ s NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vyhledávání nových dodavatelů
  • Komunikace s dodavateli výrobních komponentů
  • Nákup strojů a výrobního materiálu
  • Spolupráce napříč společností
  • Pravidelná komunikace v cizím jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti na obdobné pozici ve strojírenství
  • Dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Komunikativní znalost německého jazyka
  • Spolehlivost, proaktivní přístup, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost seberealizace a osobního růstu
  • Týden dovolené navíc, firemní akce
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Odborné a jazykové vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Nové Město na Moravě