STRATEGIC BUYER (50-70.000 KČ)

50000 - 70000 Kč

Hledáme zkušeného a strategicky zaměřeného nákupního profesionála! Chcete se stát klíčovou součástí ve strategickém rozhodování v oblasti nákupu a dodavatelský vztahů? Anglický jazyk ovládáte na komunikativní úrovni? Pak jste to Vy, koho hledáme! Neváhejte a ještě dnes nám zašlete Vás životopis! Dynamická společnost hledá posilu na pozici: STRATEGIC BUYER (50-70.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Zajišťování nákupu komponentů a služeb
  • Odpovědnost za rozvoj a řízení dodavatelských vztahů
  • Poskytování odborné podpory během celého procesu nákupu

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost MS Office
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Komunikativnost, organizovanost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost HO
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Stabilní zázemí

  • Lokalitu: Uherskohradišťsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.