VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Neaktivní nabídka

35000 - 43000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste technicky zdatní a máte praxi v oblasti údržby? Máte dobré organizační schopnosti a hledáte uplatnění na vedoucí pozici? Stabilní mezinárodní společnost hledá vhodné kandidáty na pozici: VEDOUCÍ ÚDRŽBY (35-43.000 Kč)

Pracovní náplň

  • přímé vedení menšího týmu a organizace jejich práce
  • zajištění oprav strojů a následné pravidelné a preventivní údržby
  • zodpovídá za technickou dokumentaci ke strojům a zařízení
  • spolupráce při zavádění nových technologií do výroby
  • optimalizace nákladů na údržbu

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na vedoucí pozici v oblasti údržby
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • komunikativnost a proaktivní přístup
  • organizační a řídící schopnosti

Co nabízíme?

  • práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • moderní zázemí s novými technologiemi
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • vzdělávací kurzy a školení

  • místo výkonu práce: 15 km jižně od Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.