VEDOUCÍ VÝROBY S AJ

mzdové ohodnocení

Sokolov

Máte praxi na vedoucí pozici z oblasti lisování? Umíte anglicky nebo německy? Chcete získat nové zkušenosti a být u rozjezdu nové výrobní haly? Mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY S AJ

Pracovní náplň

  • spolupráce na technologických procesech, přípravě a údržbě forem
  • výběr a školení nových pracovníků
  • styčný bod mezi managementem, vedením projektu a samotnou výrobou
  • zajištění plynulého chodu oddělení a plnění stanovených cílů
  • motivace podřízených, plánování směn, docházka
  • plánování výroby a komunikace se zahraničním vedením
  • organizace chodu celé výrobní divize, účast na výrobních poradách

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi ve vedení podřízených ve výrobní sféře
  • aktivní znalost anglického jazyka (nutné)
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • pro-aktivní přístup
  • analytické myšlení
  • vysoká míra odpovědnosti a samostatnosti

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost seberealizace a odborného rozvoje
  • motivující finanční ohodnocení
  • dlouhodobou perspektivu
  • roční prémie

  • Lokalitu: Sokolov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Nikola Benešová
Senior HR Consultant

+420775787077
usti@acjobs.cz