VEDOUCÍ TÝMU ÚDRŽBY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti z oblasti údržby, jste organizačně schopný a komunikativní? Mezinárodní strojírenská společnost hledá nové kandidáty na pozici: VEDOUCÍ TÝMU ÚDRŽBY (35-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vede menší tým pracovníků údržby
  • zodpovídá za opravy strojů a jejich technický stav
  • zajišťuje výkresovou dokumentaci ke strojům a nařadí
  • spolupracuje s ostatními kolegy na optimalizaci výroby
  • sleduje náklady na údržbu strojů a zařízení

Co požadujeme?

  • SŠ technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • uživatelskou znalost práce s pc
  • komunikativnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • vzdělávací kurzy a školení
  • sick days

  • místo výkonu práce: 15 minut jižně od Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.