ELEKTROTECHNIK DO ÚDRŽBY M/Ž (35-50.000 Kč)

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte elektro vzdělání a alespoň malou praxi v údržbě strojů? Nevadí vám pracovat na 3 směny a vydělat si hezké peníze? Neváhejte a pošlete mi svůj životopis! Hledáme do fajn týmu novou posilu na pozici: ELEKTROTECHNIK DO ÚDRŽBY M/Ž (35-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

  • Preventivní pravidelná údržba strojů
  • Detekce a odstraňování poruch
  • Zabezpečení plynulé výroby a dobrého stavu strojů
  • Instalace výrobních strojů
  • Spolupráce v týme i samostatně
  • Práce v 3směnném provozu

Co požadujeme?

  • Min. vyučení v elektro oboru
  • Min. §6
  • Praxi na obdobní pozici, ideálně ve výrobě
  • Orientace v elektro technické dokumentaci
  • Orientace v PLC/ SPS velkou výhodou
  • Znalost konstrukčních programů výhodou
  • Ochota pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • Precizní zaučení
  • Kurzy a školení
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvky na pojištění
  • Příspěvky na kulturu, sport a zdraví
  • Příspěvky na stravování
  • Závodní stravování

  • Lokalitu: Brno- venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.