CONTROLLER V IT

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s kontrolingem v rámci projektové výroby? Prostředí IT Vám není cizí? Chcete se podílet na nastavování nových proces kontrolingu? Pokud ano, pak zašlete své CV! CONTROLLER V IT

Pracovní náplň

  • nastavení procesů kontrolingu v rámci IT projektového týmu zabývajícím se vývojem aplikací
  • standartní kontroling projektové výroby
  • tvorba firemních metodik, nástrojů a koordinace strategických rozhodnutí

Co požadujeme?

  • zkušenosti v oblasti kontrolingu minimálně 2 roky
  • znalost procesů projektové výroby, ideálně IT společnosti
  • znalost MS Dynamics Navision a MS Project výhodou
  • angličtina na středně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnu dovolené
  • možnost vzdělávání a odbroných certifikací
  • bohatý systém zaměstnaneckých benefitů

  • místo výkonu práce: Brno