KONZULTANT SAP FI/CO

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

Máte zkušenosti se systémem SAP a moduly FI/CO? Denní komunikace v angličtině pro Vás není problém? Láká Vás práce v mezinárodní společnosti? Pak neváhejte a ozvěte se nám! KONZULTANT SAP FI/CO

Pracovní náplň

  • Zpracování a analýza požadavků klientů
  • Testování a implementace nových funkcí
  • Podpora školení uživatelů
  • Spolupráce s týmem developerů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického zaměření
  • Zkušenosti se SAP moduly FI/CO na pozici konzultanta
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochotu cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Home office až 3 dny v týdnu
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Systém Cafeterie a interní benefity
  • Příjemné pracovní prostředí mezinárodní firmy
  • Místo výkonu práce: Brno nebo Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.