PRODUCT QA ENGINEER

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Láká Vás práce s nejmodernějšími technologiemi? Chcete stát při vývoji revolučního inovativního produktu? Rádi se vzděláváte a učíte se neustále nové dovednosti? Tak nám zašlete Vaše CV!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Provádění různých druhů testů (integrační, regresní, performance)
  • Psaní testovacích scénářů
  • Spolupráce s vývojovým týmem
  • Práce v rámci agilního vývoje

Co požadujeme?

  • Zkušenost s funkčním a nefunkčním testováním
  • Zkušenost s webovými technologiemi HTML, JS a REST
  • Základní znalost SQL databáze
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Kariérní růst
  • Účast na školeních a workshopech
  • Jazykové kurzy
  • Team buildingové akce
  • 5 týdnů dovolené a sick days
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Brno