APPLICATION DEVELOPER

40000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Logické myšlení je Vaši silnou stránkou, ovládáte JavaScript na pokročilé úrovni a umíte pracovat s relačními databázemi? Skvěle! Do našeho přátelského kolektivu hledáme nového parťáka na pozici: APPLICATION DEVELOPER Uplatnění u nás najde jak šikovný junior s komerční praxí alespoň 1-2 roky, tak i zkušený senior, kterého umíme ocenit za jeho skvělou práci. Zní Vám to dobře? Pojďme probrat detaily na osobním setkání. Třeba si padneme do oka!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vývoj aplikací z oblastí ERP, CRM, DMS
  • návrh uživatelského rozhraní
  • správa objektového modelu
  • implementování business logiky

Co požadujeme?

  • zkušenost s programováním webových aplikací
  • dobrá znalost JavaScriptu a znalost relačních databází - SQL
  • schopnost logicky uvažovat
  • skvělé komunikační dovednosti
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • znalost podnikových procesů výhodou
  • HTML,CSS výhodou

Co nabízíme?

  • možnost kariérního postupu
  • zázemí stabilní a úspěšné firmy v Brně, mladý a přátelský kolektiv
  • lukrativní finanční ohodnocení + prémie dle výkonů
  • flexibilní pracovní doba
  • home office 2-3 dny v týdnu po zapracování
  • zaškolení při nástupu, průběžné vzdělávání, jazykové kurzy
  • firemní akce, sick days, stravenky, nápoje, občerstvení a další..
  • typ úvazku: HPP, po domluvě možnost i jiné formy spolupráce
    Místo výkonu práce: Brno-město

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Mgr. Vladimíra Marková
Managing Director AC Jobs

+420778779756
prace@acjobs.cz