IT SALES MANAGER

65000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsme malá a inovativní firma BeCyweb s vášní pro technologii a digitální inovace. S naším týmem čtyř zaměstnanců se zaměřujeme na digitalizaci, vývoj webových aplikací a e-commerce. I přes naši malou velikost máme velké ambice a chceme posouvat hranice v oblasti IT. Pokud hledáte prostředí, kde můžete přinášet své nápady a být součástí rychle rostoucí společnosti, jste na správném místě!

Pracovní náplň

  • Identifikace nových obchodních příležitostí v oblastech digitální transformace, vývoje webových aplikací a e-commerce.
  • Budování a udržování vztahů se stávajícími i potenciálními klienty.
  • Poskytování technického poradenství a přizpůsobení řešení podle potřeb klientů.
  • Spolupráce s vývojovým týmem při navrhování a implementaci řešení pro klienty.
  • Průběžné monitorování a analýza trhu a konkurence.

Co požadujeme?

  • Zkušenosti v IT sales nebo obdobném oboru.
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.

Co nabízíme?

  • Možnost podílet se na růstu a rozvoji naší společnosti.
  • Přátelské pracovní prostředí a příležitost k osobnímu rozvoji.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office.
  • Motivační finanční ohodnocení a bonusy za dosažení obchodních cílů.
  • Možnost profesního růstu a školení v oblasti IT a sales.
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu kurowski@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Ing. Markéta Kurowski
System & Development Manager

+420773799240
kurowski@acjobs.cz