JAVA DEVELOPER

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s vývojem v Java SE a Java EE? Chcete pracovat na nových zajímavých projektech pro velké společnosti? Líbí se Vám přátelská atmosféra malé české společnosti? Pak hledáme právě Vás! JAVA DEVELOPER

Pracovní náplň

  • Vývoj backendu nových webových/mobilních aplikací
  • Účast na nových projektech
  • Spolupráce s BI analytiky
  • Práce v týmu opravdových profesionálů

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s vývojem v Java EE a JavaSE
  • Znalost frameworků Spring a Hibernate
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s relačními databázemi výhodou
  • Výhodou také znalost Javascriptových frameworků

Co nabízíme?

  • Práci na inovativních projektech
  • Možnost pracovat na home office
  • Přátelské prostředí menší společnosti
  • Občerstvení na pracovišti
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.