PLÁNOVAČ VÝROBY

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Pohybujete se ve strojírenském průmyslu? Máte zkušenosti s logistickými metodami a plánováním výroby? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis! PLÁNOVAČ VÝROBY

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky včetně zahraničních poboček
  • Zpracování objednávek v interním systému
  • Dohled nad zajištěním dopravy a její optimalizací
  • Koordinace termínů dodávek
  • Fakturace, tvorba dodacích listů

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Alespoň 1 rok praxe v oboru logistika, plánování výroby
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, Německý jazyk výhodou
  • Systematický a pečlivý přístup k práci

Co nabízíme?

  • Práci v rostoucí mezinárodní společnosti
  • Firemní stravování
  • Dovolenou nad rámec 4 týdnů
  • Jazykové vzdělávání
  • Poukázky na sport
  • Poukázky na kulturu
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj