PROCESNÍ INŽENÝR - NÁSTUP IHNED

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Výrobní společnostu hledá do svého týmu novou posilu na pracovní pozici Procesní inženýr.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Implementace nových výrobních procesů
  • Řešení problémů v procesu – výrobní, kvalita
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Zefektivnění procesních parametrů
  • Komunikace s dodavateli
  • Tvorba pracovních postupů a další dokumentace
  • Vedení projektu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici alespoň rok
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni – vedení projektů
  • Znalost systémů AutoCad, Catia, SolidWorks, SAP výhodou
  • Manuální zručnost, pečlivost
  • Proaktivní přístup k řešení problémů, samostatnost, zodpovědnost
  • MS Office (Excel – uživatelská znalost)

Co nabízíme?

  • Hlavní pracovní poměr
  • 25 dní dovolené
  • 13 plat
  • Kurz anglického jazyka s rodilým mluvčím
  • Dotované stravování
  • Flexipasy

  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.