PROCESNÍ INŽENÝR (65.000 - 70.000 KČ)

65000 - 70000 Kč

Máte vzdělání v technickém oboru a praxi v oblasti lakování, nebo vstřikování plastů? Nevadí vám práce v týmu? Chcete pracovat s moderními technologiemi? Zašlete nám váš životopis! Hledáme kolegu/kolegyni na pozici PROCESNÍ INŽENÝR!

Pracovní náplň

  • Kontrola a optimalizace výrobních procesů a pracovních postupů
  • Identifikace případných problémů a závad, implementace preventivních opatření
  • Spolupráce na řešení reklamací ze strany zákazníka
  • Účast na projektech mezinárodního rozsahu
  • Komunikace a spolupráce s týmy i ze zahraničí

Co požadujeme?

  • Vzdělání v technickém oboru
  • Zkušenosti s lakováním, nebo vstřikováním plastů
  • Schopnost práce v MS Office a SAP
  • Znalost Štíhlé výroby
  • Pokročilá znalost AJ / NJ VÝHODOU
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Práci v moderním prostředí rostoucí společnosti
  • 13. a 14. mzdu
  • Flexibilní pracovní dobu a 25 dnů dovolené
  • Jazykové kurzy, příspěvek na kulturu a sport
  • Mobilní telefon, Notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněný mobilní tarif i pro vaši rodinu
  • Místo výkonu práce: Nymburk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Bc. Gabriela Přikrylová
HR Consultant

+420773799241
prace@acjobs.cz