ŘÍZENÍ PROJEKTŮ - VÝROBNÍ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte zkušenosti s vedením projektů? Jste schopni organizovat a pracovat i na dvou projektech současně? Pak pro Vás máme zajímavou a perspektivní pozici!!!!

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za řízení nájezdu nových projektů a procesů
  • zodpovědnost za řádné plnění termínů v souvislosti s náběhem nebo změnami v procesu
  • zajišťování nastavení výrobního procesu dle požadavků zákazníka a interních směrnic
  • dohled, aby výrobek splňoval požadavky zákazníků na kvalitu
  • spolupráce na rozvíjení flexibilního výrobního procesu a zařízeních
  • spolupráce na snižování výrobních nákladů a zvyšování kvality výrobku

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • 3 roky praxe jako projektový inženýr/průmyslový inženýr
  • anglický jazyk - středně pokorčilá úroveň (denní využití)

Co nabízíme?

  • hlavní pracovní poměr
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon/notebook
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Klášterec nad Ohří