MZDOVÝ/MZDOVÁ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

22000 - 32000 Kč

Do výrobní společnosti hledáme nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici mzdový/mzdová účetní.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracovávání mezd a s tím spojená administrativa
  • Komunikace s úřady
  • Zpracování ročního vyúčtování daní
  • Vystavování dokladů pro potřeby zaměstnanců
  • Příprava mezd

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé komunikativní úrovni
  • Víceletou praxi na obdobné pozici
  • Orientaci ve mzdové a personální oblasti
  • Uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word)
  • Logické myšlení a analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • Hlavní pracovní poměr
  • 25 dní dovolené
  • Možnost profesního a odborného růstu
  • Silného teamového ducha, přátelskost a motivaci
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Kvartální bonusy
  • Dotované stravování

  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem