SUPPORT CONSULTANT ITSM

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s helpdeskovými systémy? Láká Vás práce v mezinárodní společnosti se stabilním zázemím? Komunikace v angličtině na denní bázi pro Vás není problém? Zašlete nám Vaše CV! SUPPORT CONSULTANT ITSM

Pracovní náplň

  • Podpora helpdeskového systému BMC Remedy
  • Konfigurace a úpravy systému BMC Remedy
  • Spolupráce s implementačním týmem
  • Komunikace se zákazníky
  • Reporting

Co požadujeme?

  • IT nebo ekonomické vzdělání
  • Zkušenosti s helpdeskovým systémem (BMC Remedy výhodou)
  • Přehled v IT a business procesech
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Orientace v ITIL procesech výhodou

Co nabízíme?

  • Propracovaný systém školení (projektová metodologie, technická školení, soft skills)
  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Možnosti kariérního růstu
  • Mladý a dynamický kolektiv v příjemném prostředí
  • 5 týdnů dovolené a sick days
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Brno