QUALITY ENGINEER – šance pro absolventy!

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máš vzdělání se zaměřením na strojírenství nebo oblast kvality? Orientuješ se v technické dokumentaci a rád bys pracoval na pozici QUALITY ENGINEER – šance pro absolventy? Umíš mluvit anglicky a rád bys nastartoval svou profesní dráhu ve stabilní společnosti v západní části Jihomoravského kraje? Pak už nečekej a zašli mi svůj životopis! Prosperující výrobní společnost hledá v rámci rozšíření týmu posilu na pozici: QUALITY ENGINEER – šance pro absolventy!

Pracovní náplň

  • Spolupráce na kvalitě nových projektů
  • Podílení se na zajištění kvality produktů
  • Tvorba výrobní dokumentace
  • Podpora mezinárodních aktivit společnosti
  • Spoluúčast při zákaznických auditech

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Alespoň teoretickou znalost nástrojů kvality
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Aktivní přístup, chuť učit se
  • Ochotu cestovat k zákazníkům

Co nabízíme?

  • Zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Jazykové kurzy a odborná školení
  • Závodní stravování a kafeterie

  • Místo výkonu práce: západní část Jihomoravského kraje