KONTROLOR KVALITY / VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Hledáte dynamickou a zajímavou práci technického směru? Máte znalosti v oblasti kvality a domluvíte se anglicky? Potom je tady šance právě pro Vás! Stabilní mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: KONTROLOR KVALITY / VNODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Pracovní náplň

  • kontrola kvality ve výrobě
  • analýza výsledků 3D měření
  • tvorba nápravných opatření a řešení aktuálních problémů
  • měření na měřících přípravcích

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • znalosti z oblasti kontroly kvality
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • znalost CAD systémů
  • praxe na stejné nebo podobné pozici - výhodou
  • analytické a logické myšlení

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • motivační finanční ohodnocení + bonusy
  • možnost kariérního postupu
  • práce v dynamickém prostředí
  • zázemí úspěšné společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost nástupu ihned

  • místo výkonu práce: Frýdek - Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.