SPECIALISTA PRO PLC SYSTÉMY (75-80.000 KČ)

75000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Nabízíme zajímavou pracovní příležitost v prosperující zahraniční společnosti. Hledáme kolegu/kolegyni, který/á by se zapojil/a do týmu a podílel/a se na různorodých činnostech v oblasti operativní techniky. Neváhejte a zašlete mi Váš životopis na pozici: SPECIALISTA PRO PLC SYSTÉMY (75-80.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Programování PLC systémů
  • Údržba a rozvoj PLC infrastruktury
  • Koordinace a údržba systémů a zařízení spojených s automatizací
  • Identifikace a řešení technických problémů, navrhování nápravných opatření
  • Podpora v oblasti operativní techniky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně v IT směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost řídících systémů SIMATIC STEP7
  • Komunikativní znalost AJ
  • Technické a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy
  • Bonusy, prémie
  • Firemní akce

  • Lokalitu: Okres Frýdek-Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.