INŽENÝR/KA KVALITY S ANGLIČTINOU

Máte vzdělání technického směru a zkušenosti v oblasti kvality? Máte rád/a výzvy a chtěl/a byste pracovat na pozici INŽENÝR/KA KVALITY S ANGLIČTINOU na Vysočině? Láká Vás oblast automobilového průmyslu a hovoříte anglickým jazykem? Pokud jste na otázky odpověděli ano, zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní úspěšná společnost hledá do svého týmu nové kandidáty na pozici: INŽENÝR/KA KVALITY S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • Zavádění nástrojů kvality do praxe
  • Spolupráce na nových projektech
  • Kontrola procesů, řešení problémů, reporty
  • Komunikace se zákazníky/dodavateli
  • Spolupráce napříč odděleními a s výrobou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxi v oblasti kvality
  • Anglický jazyk na mírně až středně pokročilé úrovni
  • Praktickou znalost nástrojů kvality
  • Samostatnost, technické myšlení, ochotu se učit

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu
  • Možnost pružné pracovní doby, dovolenou navíc
  • Závodní stravování, neformální pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.