TECHNOLOG LAKOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

23000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte práci na pozici TECHNOLOG LAKOVÁNÍ v Jihomoravském kraji? Máte praxi v oblasti povrchovým úprav kovů a rád/a vytváříte nové věci? Pak hledáme právě Vás! Moderní strojírenská firma přijme do svých řad šikovného kolegu na pozici: TECHNOLOG LAKOVÁNÍ

Pracovní náplň

  • vytváření vhodných technologických postupů lakování
  • řízení procesu optimalizace linky
  • kalkulace, vytváření ceníku
  • vedení příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání strojního nebo chemického zaměření
  • zkušenosti s práškovým nebo mokrým lakováním
  • uživatelská znalost PC – MS Office
  • samostatnost, flexibilitu, týmového ducha
  • kreativitu, ochotu zkoušet nové věci

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • práci v příjemném kolektivu a moderním prostředí
  • pružnou pracovní dobu, samostatnou práci
  • zajímavý plat závislý na výkonu
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj