KONTROLOR KVALITY VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

23000 - 25000 Kč

Chcete pracovat pro velkou mezinárodní společnost jako KONTROLOR? Jste technicky zdatní a máte zkušenosti s různými měřidly? Hledáte práci, kde se naučíte něčemu novému a budete pracovat s novými techonologiemi? Pak využijte této pracovní příležitosti a zašlete mi svůj životopis! Dynamicky se rozvíjející společnost, přijme do svého týmu posilu na pracovní pozici: KONTROLOR KVALITY VE STROJÍRENSTVÍ (23-25.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Zastřešení kontroly dílů
  • Odstraňování špatných výrobků
  • Práce s technickou dokumentací
  • Provádění měření a analýz
  • Komunikace s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • Praxi s kontrolou kvality
  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk (alespoň základní znalost)
  • Znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Možnost firemního vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Příspěvky na pojištění
  • Jednosměnný provoz
  • Možnost závodního stravování
  • Možnost ubytování

  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.