PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR PLZEŇSKO

Neaktivní nabídka

28000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Jste technicky zdatní a rádi vymýšlíte nová technická řešení? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Zajímají Vás nové technologie ve výrobě? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná nadnárodní automotive společnost, hledá novou posilu svého týmu na pozici: PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR PLZEŇSKO (28 - 38.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Spolupráce při optimalizace procesů ve výrobě
  • Zajišťování efektivních procesů výroby na základě měřených dat
  • Hledání ztrát ve výrobě a návrhy nápravných opatření
  • Tvorba hodnotících reportů
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Praktické zkušenosti v oblasti štíhlé výroby
  • Dobrou znalost práce v MS Excel
  • Spolehlivost, kreativitu, schopnost pracovat samostatně

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost home office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Místo pracoviště: Plzeňský kraj