VEDOUCÍ SERVISU

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti z pozice servisního technika a rádi byste se posunuli dál? Jste samostatní, komunikativní a zodpovědní? Mluvíte anglicky a rádi byste jazyk aktivně uplatnili ve své práci? Chcete být za svoji práci adekvátně ohodnoceni? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis, možná hledáme právě Vás! Úspěšná česká firma s tradicí a významným postavením na trhu hledá do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici: VEDOUCÍ SERVISU (40 – 50.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za tým servisních techniků
  • Řízení servisu zařízení ve společnosti a u zákazníků
  • Plánování směn a školení techniků
  • Nákup technologií a náhradních dílů
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Praxe na pozici servisního technika zařízení min. 5 let
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s vedením lidí a organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Stabilní práce na HPP
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Nadstandartní kafeterie

  • Místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.