VEDOUCÍ PROVOZU A INSTALACÍ

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte zkušenosti jako Vedoucí provozu, montáží a instalací? Praxi ze zahraničí, ochotu cestovat a pokročilou angličtinu? Pošlete životopis na pozici VEDOUCÍ PROVOZU A INSTALACÍ !!!

Pracovní náplň

  • Řízení a koordinace předmontáže a montáže
  • Kontrola výroby a montáž zařízení
  • Návrhy změn instalací
  • Dodržování termínů a komunikace s projektovým týmem
  • Školení týmu, dodržování provozních postupů, příslušných norem
  • Zodpovědnost za kvalitu montáží

Co požadujeme?

  • VŠ elektro nebo strojní
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Doložitelnou praxi z obdobné pozice min. 5 let
  • Zkušenost s vedením lidí
  • AutoCAD
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Orientaci ve standardech elektro i strojírenství
  • Řidičský průkaz skupiny B aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Stabilní zahraniční společnost
  • Možnost kariérního růstu
  • Roční bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Lokalitu Ústí nad Labem