VÝVOJOVÝ INŽENÝR S ANGLICKÝM JAZYKEM

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Máte dokončenou vysokou školu technického zaměření? Máte zkušenosti s designem produktů a bez problémů komunikujete v anglickém jazyce? Chcete se podílet na testování a vývoji produktů? Chcete se stát součástí moderní mezinárodní společnosti a určovat vývoj ve světě automobilového průmyslu? Zašlete nám Váš životopis. Nadnárodní společnost působící v oblasti automotive v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad VÝVOJOVÉHO INŽENÝRA S ANGLICKÝM JAZYKEM

Pracovní náplň

  • Vývoj designu produktů
  • Návrh a koordinace změn v konstrukci
  • Testování a vývoj produktů
  • Spolupráce v rámci mezinárodního týmu
  • Tvorba příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ technického zaměření
  • Komunikativní znalost Anglického jazyka
  • Zkušenosti z automotive na technické pozici
  • Znalost CAD programů
  • Znalost mechaniky a výrobních technologií

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Příspěvek na rekreaci
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.