TECHNIK KVALITY

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Máte technické vzdělání a víceletou praxi v oblasti kontroly kvality ve výrobní společnosti? Máte zkušenosti s používáním základních měřících metod a jste ochotný pracovat na směny? Láká Vás práce na pozici Technika kvality ve Zlínském kraji? Pak hledáme právě Vás! Moderní a dynamická mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: TECHNIK KVALITY

Pracovní náplň

  • Provádění kontroly technických parametrů výrobků
  • Sledování průběhu výroby, dohled nad podřízenými
  • Odhalování neshod, tvorba analýz, řešení reklamací
  • Používání měřících metod (mikrometr, posuvné měřítko,…)
  • Spolupráce napříč společností, práce ve směnném provozu

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe v oblasti kvality ve výrobní společnosti
  • Zkušenosti s používáním základních měřidel
  • Ochota pracovat na směny, týmový duch
  • Aktivní přístup, samostatnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení a pravidelné bonusy
  • Možnost profesního růstu, odborné a jazykové vzdělání
  • Týden dovolené navíc, stravování na pracovišti
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj