OBCHODNÍ MANAŽER VE STROJÍRENSTVÍ s AJ

Máte praxi na obchodní pozici ve strojírenství a ovládáte angličtinu na úrovni obchodního jednání o strojírenském projektu? Hledáte uplatnění pro svůj potenciál? Pak neváhejte zareagovat na tuto nabídku práce. OBCHODNÍ MANAŽER VE STROJÍRENSTVÍ s AJ

Pracovní náplň

  • Předkontrakční jednání se zahraničními zákazníky
  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Sepisování obchodních smluv a jejich evidence
  • Příprava podkladů ke zpracování nabídek a kalkulace
  • Udržování vztahů se stálými zákazníky a akvizice nových

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství nebo ekonomii
  • Praxe na pozici obchodního nebo projektového manažera
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Ochota cestovat
  • Tah na branku, schopnost argumentace, aktivní přístup k řešení problémů

Co nabízíme?

  • HPP v prosperující výrobní společnosti
  • Finanční ohodnocení s motivační složkou mzdy
  • Týden dovolené navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Místo práce na Valašsku

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.