INŽENÝR KVALITY JUNIOR- VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Studoval jste VŠ školu v oboru zaměřeném na kvalitu a nyní chcete znalosti převést do praxe? Chcete pracovat ve stabilní strojírenské společnosti? Zajímají Vás nové technologie ve strojírenství? Pak hledáme právě Vás!!! Významná strojírenská společnost na Vysočině hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici INŽENÝR KVALITY JUNIOR

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za kvalitu
  • Spolupráce s výstupní kontrolou kvality ve výrobě
  • Řešení reklamací od zákazníků včetně příslušné dokumentace
  • Řešení reklamace od dodavatelů včetně příslušné dokumentace
  • Provádění auditů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (oblast kvality vítána)
  • Praxe v kvalitě vítána
  • Znalost angličtiny alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Znalost norem kvality ISO 9001 a ISO 14001
  • Znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Stabilní práci v prosperující společnosti
  • 13. mzda + bonusy
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: okres Třebíč

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.