STAVEBNÍ INŽENÝR – VÝVOJÁŘ

Neaktivní nabídka

30000 - 42000 Kč

Máte vysokoškolské vzdělání se zaměřením na stavebnictví a dobře se orientujete v oblasti statiky? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a umíte pracovat v programech používaných při projektování? Rádi byste pracovali v oblasti vývoje ve významné mezinárodní společnosti na pozici STAVEBNÍ INŽENÝR - VÝVOJÁŘ v Brně nebo v Praze? Pak hledáme právě Vás! Prosperující mezinárodní vývojová společnost hledá nového kolegu na pozici: STAVEBNÍ INŽENÝR – VÝVOJÁŘ

Pracovní náplň

  • Podílení se na vývoji softwaru pro statiku
  • Navrhování uživatelského rozhraní softwaru
  • Pravidelná komunikace se zákazníky
  • Navrhování nových modulů programu
  • Kooperace s vývojovým týmem
  • Odhalování chyb a navrhování zlepšení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání zaměřené na stavebnictví
  • Znalost provádění statických výpočtů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Základní znalost programování a algoritmizace
  • Schopnost pracovat v týmu, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Zajímavá práce v mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy, odborné vzdělávání
  • Firemní akce, přátelský kolektiv
  • Další zaměstnanecké bonusy
  • Místo výkonu práce: Praha/Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.