ELEKTRONIK - PLC SYSTÉMY

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Hledáte uplatnění v oblasti elektrotechniky na Olomoucku? Máte praxi v oblasti údržby, seřizování a oprav strojů? Pokud ano, přihlaste se do tohoto výběrového řízení. Mezinárodní výrobní společnost hledá kandidáta/kandidátku na pracovní pozici: ELEKTRONIK - PLC SYSTÉMY (25000 - 35000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Provádění elektro údržby strojů a zařízení
  • Analýza chyb a jejich diagnostika
  • Zpracování technické dokumentace
  • Podpora výrobního procesu z pohledu elektroniky

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání se zaměřením elektro
  • Kvalifikaci úrovně § 6 dle vyhlášky 50/1978 Sbírky
  • Znalost programování PLC systémů
  • Ochotu pracovat na 4 směny

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání a vysoké standardy práce
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • Odborná školení
  • Místo výkonu práce: Olomoucko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.