TECHNIK ELEKTRO - SILNOPROUD (AŽ 50.000 KČ)

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste zkušený technik, kterého baví elektrotechnika a rád by se stal součástí týmu společnosti, která posouvá hranice v oblasti elektroinstalací a silnoproudových systémů. Pokud ano, pošlete nám svůj životopis a my Vás rádi představíme na pozici TECHNIK ELEKTRO - SILNOPROUD (AŽ 50.000 KČ), který bude klíčovým hráčem v našem terénním servisním týmu.

13. mzda

Pracovní náplň

  • Realizace elektroinstalační a silnoproudové práce v terénu
  • Diagnostika a opravy elektrických a silnoproudových systémů
  • Spolupráce s týmem a klienty na efektivním řešení technických problémů

Co požadujeme?

  • Zkušenosti v oblasti elektroinstalací a práce se silnoproudovými systémy (alespoň minimální praxe je u nás potřeba, například ze školy)
  • Samozřejmostí je elektrotechnické vzdělání
  • Samostatnost a schopnost efektivně řešit technické výzvy v terénu
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., paragraf 6
  • Znalost a dodržování bezpečnostních standardů
  • Komunikační dovednosti a schopnost pracovat s klienty
  • Ochotu absolvovat jednodenní výjezdy v rámci svěřené lokality
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Stabilní a perspektivní zaměstnání v prosperující společnosti
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Moderní pracovní prostředí a kvalitní pracovní nástroje
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Dotované stravování
  • Lokalita: Brno

Kdo vám pomůže?

Pavla Zítková DiS.
HR Consultant

+420773737662
sales@acjobs.cz

Divize Sales & Logistics