SPECIALISTA VÝVOJE S ANGLIČTINOU/NĚMČINOU

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Náchod

Jste absolventem vysoké školy strojní? Komunikujete v anglickém nebo německém jazyce? A hledáte nové zaměstnání? Tak je tato nabídka určena právě Vám!!! Velká výrobní společnost příjme do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA VÝVOJE S ANGLIČTINOU/NĚMČINOU

Pracovní náplň

  • cestování po Evropě
  • komunikace se zahraničními zákazníky, dodavateli, závody
  • nové vývojové technologie
  • implementace technologií
  • spolupráce na projektech

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání strojírenské
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka – PODMÍNKOU
  • zkušenosti na obdobné pozici - výhodou
  • chuť cestovat
  • flexibilitu, seberealizaci

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní české společnosti
  • možnost profesního růstu
  • pružnou pracovní dobu
  • odborná školení, firemní akce

  • místo výkonu práce: Královéhradecký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.