SPECIALISTA VÝVOJE - POGUMOVÁNÍ (55-80.000 KČ)

55000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte VŠ vzdělání v chemickém oboru a orientujete se problematice polymerních materiálu a textilií? Chcete být součástí významné české společnosti, která je špičkou na trhu s plastovými materiály a výrobky z nich? Pokud máte zkušenosti s vývojem a domluvíte se anglicky, chceme Vás vidět! Český výrobní společnost přijme kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA VÝVOJE - POGUMOVÁNÍ (55-80.000 KČ)

Česká firma

Pracovní náplň

  • práce na vývoji nových technologií
  • komunikace napříč společností
  • navrhování úprav stávajících procesů
  • výběr správné technologie pro úpravu povrchů
  • komunikace se zákazníkem a odbborníky v obrou

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání chemického směru
  • orientace v problematice textilních materiálů
  • znalost polymerních materiálů jako termoplasty, silikony a PVC
  • znalost fyzikálních chemických procesů
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • zkušenost s vedením týmu - pouze výhodu
  • analytické schopnosti a pracovní nasazení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • bonusy a prémie
  • stravné
  • příspěvek na pojištění
  • možnost růstu

  • lokalitu v Jihomoravském kraji
  • možnost okamžitého nástupu

Kdo vám pomůže?

Bc. Natálie Marková
Team Leader

+420775787341
engineering@acjobs.cz

Divize Engineering