SPECIALISTA KVALITY - ZÁKAZNÍCI

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Hledáte práci v oblasti řízení kvality? Chcete pracovat pro stabilní výrobní společnost? Máte praxi na pozici v kvalitě, ideálně v zákaznické kvalitě ve výrobní společnosti? Mezinárodně uznávaná společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA KVALITY - ZÁKAZNÍCI (30-45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • vyřizování zákaznických reklamací
  • zajištění a uplatňování zákaznických ve výrobě
  • komunikace se zákazníky - telefonická i osobní účast při jednáních
  • řízení procesů kvality
  • organizace zákaznických auditů

    Místo výkonu: Berounsko

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • víceletou praxi na pozici v oddělení kvality
  • znalost AJ na pokročilé úrovni podmínkou
  • znalost norem nástrojů kvality (8D report, FMEA, SPC, MSA atd.) a ISO TS 16949
  • prozákaznický přístup, analytické myšlení
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci

Co nabízíme?

  • možnost kariérního růstu
  • odborná školení
  • týden dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • zvýhodněné stravování
  • moderní pracovní prostředí
  • další finanční a nefinanční bonusy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.