ASISTENT PROJEKTOVÉHO MANAŽERA - ABSOLVENT (30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte práci na pozici, kde budete podporovat Projektového manažera a budete jeho pravá ruka? Chcete pracovat přímo v Brně a využívat anglický jazyk? Máte vzdělání v oblasti strojírenství? Potom hledáme právě Vás! Úspěšná obchodní společnost Vám nabízí jedinečnou příležitost využít Vaše technické znalosti a jazykové dovednosti na pozici: ASISTENT PROJEKTOVÉHO MANAŽERA - STROJÍRENSTVÍ (30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zpracování technických řešení dle požadavků zákazníků
  • objednávání produktů u zahraničních dodavatelů
  • absolvování zahraničních školení u výrobců
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • podpora obchodního oddělení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenské podmínkou
  • znalost jednodušších konstrukčních řešení v 3D programu
  • komunikativní znalost AJ (výhodou NJ)
  • praxe výhodou, nikoliv podmínkou - pozice je vhodná i pro absolventa
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení a bonusy
  • možnost profesního rozvoje
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravné
  • 25 dní dovolené

  • Místo pracoviště: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.