ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ

Neaktivní nabídka

18000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte praxi jako zámečník? Umíte svařovat? Hledáte nové uplatnění? Máme pro Vás příležitost zapojit se mezi dlouhodobé zaměstnance nadnárodní firmy. Mezinárodní výrobní společnost, jeden z předních světových poskytovatelů ve svém oboru, hledá novou posilu do týmu na pozici: ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • svařování materiálu dle výkresové dokumentace – CO2
  • skládání materiálu a následná kontrola svárů
  • případné provádění oprav
  • zodpovědnost za dodržování požadované kvality

Co požadujeme?

  • vyučení v oboru
  • praxi jako zámečník, svářeč
  • orientaci v technické dokumentaci
  • manuální zručnost
  • samostatnost
  • pracovitost, pečlivost

Co nabízíme?

  • zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • systém firemních benefitů (závodní stravování, příspěvek na dopravu)
  • profesní a další vzdělávání

  • místo výkonu práce: Přerovsko