SEŘIZOVAČ S PRAXÍ AŽ 40.000 Kč

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš se věnovat seřizování výrobních strojů? Chceš do firmy, kde tě budou postupně zaškolovat , kde budeš moci profesně růst? Pak mi pošli svůj životopis

Pracovní náplň

  • Práce na různých výrobních strojích a linkách
  • Seřizování, práce s měřidly
  • Kontrola hotových kusů
  • Dodržování kvality práce
  • Čtení technických výkresů

Co požadujeme?

  • Praxe nebo vyučení v oboru výhodou, ale ne podmínkou
  • Znalost technických výkresů, znalost práce s měřidly
  • Manuální zručnost, učenlivost a pečlivost
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Nástupní bonus
  • Docházkový bonus
  • Roční bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměny při pracovních a životních výročích
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Další benefity
  • Místo výkonu práce sever Brna

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.