LEAN MANAGER A COACH

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Jste znalý výrobních procesů a principů štíhlé výroby? Rádi byste pracovali pro společnost, která si váží svých zaměstnanců? Chcete při práci aktivně využívat angličtinu? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná automotive společnost přijme do svého kolektivu novou posilu na pozici: LEAN MANAGER A COACH

Pracovní náplň

  • Zajištění optimalizace výrobních procesů
  • Zabezpečení procesů trvalého zlepšování
  • Koordinace a zabezpečení Lean metodiky, zavádění nových i průběžných opatření v rámci této metodiky
  • Spolupráce a zajištění externích a interních auditů v rámci problematiky trvalého zlepšování
  • Školení personálu v problematice trvalého zlepšování
  • Intenzivní spolupráce s vedoucími odděleními závodu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ nejlépe technického směru
  • Komunikativní znalost AJ
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost nástrojů Lean managementu
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné společnosti
  • Možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání
  • Dovolená navíc
  • Závodní stravování
  • Služební telefon, jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.