MANAŽER PROJEKTŮ S AJ

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Máte zkušenosti s vedením projektů v automotive? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni? Chcete se podílet na zajímavých projektech mezinárodní společnosti? Orientujete se v konstrukční a technické dokumentaci? Pokud ano, tato nabídka je určena právě Vám! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého kolektivu: MANAŽERA PROJEKTŮ S AJ

Pracovní náplň

  • Vedení a koordinace projektů v automotive
  • Motivace a řízení výrobního týmu
  • Tvorba technické dokumentace
  • Dodržování časového harmonogramu
  • Spolupráce se zahraničím
  • Komunikace napříč společností v rámci projektu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici, alespoň 2 roky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost norem pro automotive
  • Pečlivost, organizační a analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • Velice zajímavé platové ohodnocení
  • Nadnárodní prostředí firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Pravidelné finanční odměny

  • Místo výkonu práce: Královéhradecký kraj