PROJEKTOVÝ MANAŽER

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Hovoříte německým, případně anglickým jazykem na pokročilé úrovni a jste technicky založený člověk? Máte zkušenosti s projektovým řízením a chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Rád byste pracoval na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER ve Zlínském kraji? Pokud ano, pak nám zašlete Váš životopis! Nadnárodní strojírenská společnost hledá nového kolegu na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER (50-60.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • práce na projektech pro vybrané zákazníky
  • zavádění produktů do sériové výroby
  • řízení procesů a postupů a snaha o jejich zlepšení
  • realizace změnových řízení
  • pravidelná komunikace se zákazníky
  • denní komunikace v cizích jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • komunikativní znalost NJ či AJ podmínkou
  • praxe na obdobné pozici v automotive velmi vítána
  • zkušenosti s výrobou plastových dílů výhodou
  • znalost nástrojů projektového řízení
  • flexibilita, komunikativnost

Co nabízíme?

  • zodpovědná práce v mezinárodním prostředí
  • mobilní telefon, roční bonusy
  • flexibilní pracovní doba
  • závodní stravování, penzijní připojištění
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce: Zlínský kraj