PURCHASING MANAGER

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti s vedením nákupu a plánováním zásob? Nedělá Vám problém domluvit se německy? Rádi byste pracovali na pozici Purchasing Manager v Plzeňském kraji? V tom případě neváhejte a zašlete svůj životopis Dynamicky se rozvíjející firma působící v oblasti strojírenství a automotiv hledá nového kolegu na pozici: PURCHASING MANAGER

Pracovní náplň

  • vedení svěřeného týmů
  • zaškolování nových zaměstnanců, motivace, hodnocení
  • řízení skladových zásob
  • vyhledávání nových dodavatelů po celém světe
  • zlepšování procesů nákupu
  • analyzování reklamací
  • vedení dodavatelských auditů

Co požadujeme?

  • zkušenosti na podobné pozici
  • NJ – pokročile
  • znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz B
  • komunikativnost, schopnost vedení lidí, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • možnost firemního vzdělávání
  • balíček bonusů a benefitů
  • možnost okamžitého nástupu
  • zajímavou práci v perspektivní společnosti

    Místo výkonu práce: Plzeňský kraj