KONSTRUKTÉR/TECHNICKÁ PODPORA PRODEJE

Máte SŠ/VŠ technického zaměření? Rádi vymýšlíte nová technická řešení a komunikujete se zákazníky? Chcete se stát součástí perspektivní mezinárodní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Významná strojírenská společnost hledá kandidáta/kandidátku na pozici: KONSTRUKTÉR/TECHNICKÁ PODPORA PRODEJE

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky a upřesňování parametrů
  • Návrh technického řešení zakázek
  • Příprava technické dokumentace
  • Spolupráce s konstrukčním oddělením na vývoji nových produktů
  • Podpora zákaznického servisu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření strojírenství/elektro
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Znalost 3D konstrukčních programů
  • Anglický jazyk na alespoň mírně pokročilé úrovni výhodou
  • Komunikativnost

Co nabízíme?

  • Balíček benefitů podle kolektivní smlouvy
  • 25 dní dovolené
  • Možnost kariérního růstu
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • Samostatnou a odpovědnou pozici, pružná pracovní doba

    Nástup: ihned
    Místo výkonu práce: Břeclav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.