VEDOUCÍ ELEKTROKONSTRUKTÉRŮ S AJ!

mzdové ohodnocení

Hodonín

Jste zkušeným elektrokonstruktérem a máte již zkušenost s vedením týmu? Nebo hledáte kariérní růst? Rádi komunikujete se zahraničím a jste organizační typ? Tak to jste tady správně a my chceme vidět vaše CV! Staňte se součástí nadnárodní společnosti a pracujte jako: VEDOUCÍ ELEKTROKONSTRUKTÉRŮ S AJ!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • vedení týmu konstruktérů
  • tvorba dokumentace
  • návrhy a realizace konstrukčních řešení
  • komunikace se dodavateli
  • kooperace s výrobou a dalšími odděleními
  • vedení projektu a zodpovědnost za jeho včasné zhotovení
  • technická podpora juniorním kolegům a dalším oddělením

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • min. 5 let praxe s elektro konstrukcí
  • praxe s vedením týmu - výraznou výhodou!
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • komunikativnost a odpovědnost
  • organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • bonusy a prémie
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost kariérního růstu
  • dotované závodní stravování
  • firemní akce
  • práci v mezinárodním týmu

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.