TECHNICAL SUPPORT

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte práci na pozici TECHNICAL SUPPORT s AJ v Brně s využitím anglického jazyka? Máte vzdělání a praxi v oblasti strojírenství? Chcete pracovat pro stabilní mezinárodní strojírenskou společnost? Potom hledáme právě Vás! Úspěšná výrobní společnost Vám nabízí jedinečnou příležitost využít Vaše technické znalosti a jazykové dovednosti na pozici: TECHNICAL SUPPORT s AJ (30– 35.000 CZK)

Pracovní náplň

  • zpracování technických řešení dle požadavků zákazníků
  • objednávání produktů u zahraničních dodavatelů
  • absolvování zahraničních školení u výrobců
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • podpora obchodního oddělení společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání strojírenské podmínkou
  • praxi v oblasti strojírenství (automatizace výhodou)
  • schopnost dotáhnout projekt do úspěšného konce
  • prokazatelné výborné výsledky práce
  • komunikativní znalost AJ (výhodou NJ)
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení a bonusy
  • možnost profesního rozvoje
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravné
  • 25 dní dovolené
  • Místo pracoviště: Brno